Akce Classic Park Ostrava

01.10.2017 11:11
Po celý měsíc říjen si u nás můžete dát špičkovou tequilu Sierra za akční cenu! K tomu navíc soutěže o ceny!
01.09.2017 09:47
Od 1. 9. 2017 došlo ke změně otevírací doby restarurace Classic Park Ostrava. Nově je otevřeno každý den od 15:00 do 06:00. Děkujeme za pochopení.
01.09.2017 09:45
Po celý měsíc září probíhá soutěž o dvanáctikilovou vepřovou kýtu! Za každé tři piva získáte soutěžní kupón a za správnou odpověď se dostanete do slosování o luxusní vepřovou kýtu!
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Zábavní centrum A restaurace Classic Park Ostrava

Vítejte v Americe! Zábavní centrum a restaurace Classic Park v Ostravě Zábřehu je místem, kde Vám splnime jakékoliv přání. Základem je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, specialit a skvělé čepované tankové pivo Radegast. Jakkoliv náročného jedlíka jistě uspokojí vyhlášená kuchyně v americkém stylu. Hamburgery, steaky, pizza a mnoho dalších chutných pokrmů jen z těch nejvybranějších a nejčerstvějších surovin od vybraných dodavatelů. 
 
Zábavní centrum a restauraci Classic Park je vyhlášeným místem všech, kteří touží po zábavě, tanci a hudbě. Pravidelné karaoke, diskotéky, oldies párty nebo tématické akce jsou v pevných rukou našich profesionálních DJ´s, kteří baví až do rána! 
 
Zábavní centrum a restaurace Classic Park Ostrava je příjemným místem setkání přátel, rodiny nebo kolegů z firmy. Díky odděleným salónkům je přímo stvořena k pořádání firemních akcí a oslav společně s pomocí naši služby Profi Catering Ostrava.

Restaurace Classic park ostrava Čepuje tankové pivo

Kam na pivo v Ostravě? V zábavním centru a restauraci Classic Park Ostrava čepujeme  tankové pivo. Je nepasterizované  a je skladováno v chladicím boxu se stálou teplotou. Díky tomu  má správný říz, nezvětrává a nepřichází do styku se vzduchem.  Pivo čepované z  pivních  tanků  poskytuje  maximální možnou kvalitu.  Celý prostor  tankového hospodářství je zachlazen na  konstantní teplotu 8-10°C, to je ideální teplota pro skladování  piva. V tanku  je pivo umístěno do neprodyšného vaku. Je tak  chráněno před vnějším okolím a nedochází k uvolňování CO2  z piva a zvětrávání. Pivo v zábavním centru Classic Park Ostrava je vytlačováno vzduchem. Vzduch tlačí  pouze na pivní vak a nepřichází tak do styku s pivem. Vak je  určen pouze na jedno  použití. Tím jsou zajištěny maximální hygienické podmínky a špičková kvalita našeho piva, která je vyhlášené po celém Zábřehu. Takže teď už víte, kam na pivo v Ostravě!

Pod značkou Startronic Group si můžete být jisti kvalitními dodavateli všech kategorií. Zboží odebíráme pouze od vybraných dodavatelů na českém trhu. U nás nemusíte mít strach, že se Vám na stůl dostane nekvalitní produkt.

 V případě nespokojenosti nás neváhejte kontaktovat na: info@startronic.cz

Váš názor je pro nás důležitý…

Přijímáme všechny běžné platební karty a stravenky. Při platbe kartou vždy vyžadujeme doklad totožnosti.

Přijímáme eletronické stravenky Ticket Restaurant a Sodexo.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.